RADNIK POKLEKAO U FINIŠU Sjajno poluvrijeme Bijeljinaca u Ligi šampiona, ali ipak poraz na kraju

Futsaleri Radnika iz Bijeljine poraženi su u 2. kolu Lige šampiona od danskog predsktavnika, ekipe Gentoftea rezultatom 3:6.

Sjajno su otvorili Bijeljinci meč. Poveli su izabranici Perice Trifkovića već u 6. minutu preko Odžaklića. Za 2:0 pobrinuo se Miroslav Marinković i samo minut kasnije za veliko slavlje Radnika.

Minut pred odlazak na odmor za Dance je smanjio Johanson pa je Radnik sa 2:1 otišao na poluvrijeme.

Ipak, oslijedio je preokret u drugom poluvremenu. Rasmusen pogađa 2 puta za vođstvo Gentofea, ali Danijel Ružičić iz penala donosi izjednačenje Radniku.

Ipak, danski predstavnik u posljednjih 6 minuta postiže tri pogotka. Rasmusen je postigao i 3. pogodak, a u strijelce su se upisali Hansen i Andersen.

Radnik je u prvom meču igrao neriješeno 5:5 protiv Interobala iz Češke, a u narednom meču čeka ih ekipa Rige.