(VIDEO) PROSTO NEZAUSTAVLJIV Dva fenomenalna gola Dušana Vlahovića, golman nepomično posmatrao magiju

Dušan Vlahović je nezaustavljiv!

Srbin je to još jednom pokazao na meču protiv Lećea, kada je donio Juventusu vođstvo, i to novom majstorijom, da bi samo par minuta nakon toga i duplirao prednost “stare dame”!

Igrao se 59. minut, kada je Vlahović iskoristio nepažnju odbrane u kaznenom prostoru rivala, i prvi došao do lopte, a potom je maestralnim udarcem poslao u same rašlje.

Devet minuta kasnije samo je podmetnuo nogu nakon pokušaja Mekkenija i lagano zatresao mrežu.

Ovo je treći i četvrti vezani gol Vlahovića na posljednja dva meča, pošto je prethodno bio dvostruki strijelac u pobjedi protiv Sasuola sa 3:0.

Vlahović je već sada uspio da premaši prošlosezonski bilans golova, tada je na 27 utakmica stigao do deset golova, a sada mu je za još bolji učinak bilo potrebno 19 utakmica (toliko je odigrao ove sezone).