(VIDEO) KAKVA GOLČINA Reprezentativac Srbije htio da centrira, pa prevario golmana Udinezea i donio Torinu bod u finišu

Odigrana su još dva meča 17. kola italijanske Serije A, a u oba smo vidjeli golove u samom finišu meča. Torino i Udineze su podijelili bodove (1:1), dok je Bolonja na svom stadionu savladala Atalantu (1:0).

Nakon ne previše zanimljivog prvog dijela utakmice, u finišu meča smo vidjeli pravu dramu. Prvo su gosti došli do prednosti, pogotkom Oiera Zarage u 81. minutu, poslije dodavanja Žoaa Fereire, da bi u 90. na scenu stupio srpski reprezentativac Ivan Ilić.

Ilić je u 90. minutu pokušao da centrira, međutim, lopta je preletela sve, kao i golmana gostujuće ekipe i na kraju završila u mreži Udinezea, piše Sportal.

Do kraja susreta nije bilo promjena rezultata, pa su “bikovi” i “zebre” podijelili bodove. Torino je trenutno deseti, sa 24 boda, dok je Udineze sakupio 14 i nalazi se na 16. mjestu.

U drugom meču od 15 časova, ekipa Bolonje je sa 1:0 (0:0) pobijedila Atalantu, čime su nastavili sa sjajnim partijama ove sezone na “čizmi”.