(VIDEO) NOVI PORAZ Igokea primila stotku u Sloveniji

Košarkaši Igokee samo na kratko su prekinuli seriju poraza u svim takmičenjima.

Igosi su u subotu veče poraženi u gostima kod Cedevita Olimpije u meču 17. kola ABA lige s 74:106.

Igokea je nakon šest poraza u svim takmičenjima u prošlom kolu regionalne lige savladala Studentski centar u Crnoj Gori, ali već u narednom kolu su se vratili porazima.

Već na poluvremenu se vidjelo da će Igokea teško do iznenađenja jer je domaćina nakon 20 minuta igre imao plus 15. U trećoj četvrtini smo vidjeli neizvjesnu borbu dvije ekipe, ali je na kraju domaćin samo uspio da poveća prednost. Ništa bolju sliku nismo vidjeli ni u posljednjih 10 minuta pa je Cedevita Olimpija samo ovjerila pobjedu koja niti jednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Ovo je za Igokeu sedmi poraz u regionalnom takmčenju i nastavili su da tonu ka sredini tabele, a ne tako davno su bili u vrhu sa liderom Crvenom zvezdom.

Najbolji u redovima Igokee bili su Nikola Marić s 12 i Dragan Milosavljević sa 11 poena, dok se kod domaćina istakao Gregor Glas s 19 poena.

Igokea će u narednom kolu dočekati Borac iz Čačka.