(VIDEO) Trebinjci slavili nakon produžetka: Košarkaši Leotara nadoknadili veliki minus i upisali pobjedu nad Promom

Košarkaši Leotara upisali su svoj šesti trijumf u Ligi BiH, pošto su nakon dodatnih 5 minuta bili bolji od ekipe Proma iz Donjeg Vakufa sa 110:98.

Odlična košarka je viđena večeras u Trebinju, a izabranici Marka Ičelića uspjeli su da nadoknade minus od 15 poena sa poluvremena i slave u produžetku.

Nakon isteka 40 minuta igre na semaforu je bilo 94:94, te su Trebinjci na poslijetku i na krilima večeras odličnog Dejana Šakotića koji je ubacio 36 poena stigli do važnog trijumfa.

Pored Šakotića, mladi Vasilije Milović je dodao 25, a a Stefan Glogovac poen manje.

U gostujućem taboru istakao se Kifer Panter sa 28, dok je Igor Josipović postigao 23 poena.

Leotar je sada na skoru od 6 pobjeda i isto toliko poraza i u narednom kolu će gostovati Širokom Brijegu.