BIZARNA POVREDA Klopu stradala zadnja loža dok je slavio pogodak (VIDEO)

Prilična bizarnost obilježila je sam kraj duela Liverpula i Totenhema u prvenstvu Engleske.

Jirgen Klop

U završnici za infarkt u kojoj je od gola Totenhema u trećem minutu nadoknade za 3:3 do gola domaćih za pobjedu proteklo 99 sekudi, povrijedio se menadžer Redsa Jirgen Klop.

Diogo Žota donio je Liverpulu veoma važnu pobjedu u sjajnom meču u kome njegov tim umalo nije ispustio tri gola prednosti. Tim sa Enfilda je nakon 15 minuta igre imao 3:0. Na kraju su slavili s 4:3.

Klop je punom brzinom potrčao ka četvrtom sudiji kako bi to proslavio, naglo se zauistavio i kada je krenuo nazad počeo je da šepa.

Reklo bi se da je u sezoni koju su za Redse obilježile brojne povrede jednostavno došao red na Nijemca da se povrijedi. Vidjećemo koliko je ozbiljno, ali izgledalo je kao klasična povreda zadnje lože, piše Sport klub.