GRK U KANALU Cicipas izgubio i u Šangaju (VIDEO)

Stefanos Cicipas je nastavio sa serijom loših rezultata.

Grčki teniser je zaustavljen u trećem kolu Mastersa u Šangaju, od njega je poslije 131 minuta igre bio bolji Francuz Igo Amber, slavio je sa 6:4, 3:6, 7:5.

Ovo je Cicipasu četvrti turnir na kojem završava takmičenje poslije prvog ili drugog meča.

Brejk na početku meča bio je dovoljan Amberu da dođe do početnog seta, 6:4.

Cicipas se trgnuo u drugom setu, došao je do brejka u četvrtom gemu, što mu je bilo dovoljno da dođe do 6:3 i izjednačenja u meču.

Još jednom se pokazalo da Cicipas ima jake oscilacije, ponovo je zakazao na startu seta, dozvolio Amberu da dođe do brejka i povede sa 3:0.

Uspio je Cicipas da vrati brejk i stigne do 4:4, ali je opet posustao u finišu.

U 12. gemu, Amber je iskoristio prvu meč loptu i to na servis Cicipasa i tako završio posao, piše B92.

Njegov protivnik u osmini finala biće Amerikanac Džej Džej Vulf koji je pobijedio Matea Arnaldija iz Italije, 2:6, 6:3, 7:6 (4).