JAČI OD SVIH PROBLEMA Ilić: Ponosan sam na ekipu, pokazali su da su najbolji

Fudbaleri Krupe su opet lideri šampionata Republike Srpske i sa utakmicom manje. Ekipa trenera Vladimira Ilića je odigrala odličan meč i ubjedljivo savladala Drinu sa 5:0.

Uprkos svim problemima koje je ekipa imala u protekloj sedmici skupili su snagu da odigraju veoma kvalitetan meč i vrate se na prvu poziciju.

-Čestitam Drini na fer igri, mojim igračima koji su izašli na teren i bolesni. Iako juče nekoliko njih nije treniralo, izašli su pružili maksimum i pokazali su da su najbolji u ligi. Mogu pohvaliti njihov odnos prema igri, predanost na terenu i poštovanje da daju maksimum i ubjedljivo slave. Ovo je dobar put kojim smo krenuli. Držali smo visok ritam svih 90 minuta, dali smo pet golova, malo golova primamo tako da možemo biti zadovoljni-istakao je trener Vladimirilić nakon utakmice.

Već u srijedu Krupa u zaostaloj utakmici dočekuje Kozaru.

-Teška utakmica nas očekuje. Vidjećemo prvo kako smo izašli iz ove da li ima povreda i problema. Moramo opet zbiti redove jer Kozara igra jako dobro, osvojili su  puno bodova u drugom dijelu tako da opet moramo da budemo maksimalni- dodao je Ilić.

U Drini su razočarani konačnim rezultat jer on po njima ne prikazuje pravo stanje na terenz. Zvorničani su propustili svoje šanse.

-Trenutno po mom mišljenju Krupa igra prepoznatljivo. Brza dva gola su nas omela, čitav sistem u našoj igri se u tom trenutku tako reći raspao, pokušali smo na poluvremenu da podignemo tim ali nismo uspjeli. U narednom periodu pokušaćemo sa rotacijama u ekipi da u narednim mečevima dođemo do pobjede. I danas smo to željeli a rezultat je na kraju previsok.-rekao je Aleksandar Vasić, pomoćni trener Drine.