JEZIVE SCENE Kapitenu Čelsija usred meča vadili jezik, hitno prebačen u bolnicu (VIDEO)

Fudbaleri Sautemptona pobjedili su Čelsi rezultatom 1:0 u 24. kolu Premijer lige.

Cezar Aspilikueta

Utakmica je ipak ostala u sjenci jezivog događa koji se desio u 74. minuta, a zbog kog je kapiten domaće ekipe Cezar Aspilikueta hitno prebačen u bolnicu, piše Sportal.

U 74. minutu meča u kom je Čelsi dočekao Sautempton, kapiten domaćeg tima je pokušao glavom da spriječi opasnost od gola, ali je baš u tom momentu napadač gostiju pokušao da na spektakularan način dođe do pogotka.

Seku Mara je pokušao da izvede “makazice” i tom prilikom je nokautirao kapitena Čelsija.

Na terenu je nastala totalna pometnja, igrači obje ekipe su odmah krenuli da dozivaju medicnski tim, vidno uznemireni.

Odbrambeni igrač je ležao na terenu onesvješćen, dok je na Stamford bridžu bila zagrobna tišina.

Aspilikueta je iznesen na nosilima i hitno prebačen u bolnicu, a vijesti o njegovom stanju i dalje nema.

Napadač Sautemptona je zbog ove situacije dobio žuti karton, poslije provere u VAR sobi.