KRSTAJIĆ NA DNU Navijači pokazali šta misle o novoj blamaži Bugara (FOTO)

Fudbaleri Bugarske doživjeli su pravi fijasko u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo pošto su na domaćem terenu poraženi od Litvanije sa 0:2.

Mladen Krstajić

Selekcija Mladena Krstajića od večeras je posljednji tim na tabeli grupe G sa samo dva boda, pa je samo pitanje vremena kada će srpski stručnjak dobiti otkaz.

Litvancima je na stadionu Vasil Levski bio olakšan posao od 42. minuta kada je Andrian Kraev dobio drugi žuti karton, a gosti su već do poluvremena poveli. Pijus Sirvis pronašao je put do mreže, a konačnih 0:2 isti igrač postavio je u 55. minutu.

Pijus Sirvis

Domaći su pokušavali, ali nisu uspjeli da dođu ni do počasnog pogotka, pa su sa terena ispraćeni zvižducima.

Iako se radi o grupi u kojoj je Srbija, ova utakmica nije imala gotovo nikakav uticaj na borbu za plasman na Evropsko prvenstvo.