URUČILI MU OTKAZ Bugari raskrstili sa Mladenom Krstajićem

Srpski trener Mladen Krstajić više neće biti selektor Bugarske, s obzirom da će dobiti otkaz u četvrtak, poslije katastrofalnih kvalifikacija za Evropsko prvenstvo i veoma loših rezultata.

Mladen Krstajić

Mladen Krstajić, koji je vodio reprezentaciju Srbije 2018. godine na Svetskom prvenstvu, dobiće otkaz na klupi Bugarske.

Poslije poraza od Albanije, dani na klupi Bugarske Krstajiću su odbrojani.

Albanci, koji su se praktično kvalifikovali na EURO sljedeće godine, razbili su u Tirani grogiranog rivala sa po jednim golom u oba poluvremena.

Prvi je djelo Ćazima Lacija u 41. minutu poslije duge akcije i prave konfuzije u petercu Bugarske, a napadač praške Sparte zakucao loptu u mrežu.

Sve do posljednjih 10 minuta Albanci su mučili goste, a onda je Ernest Muči sa preko 25 metara opalio loptu i postavio konačnih 2:0.

Za potpuno drugačije raspoloženje na obje strane. Dok u Albaniji slave drugi plasman na veliko takmičenje i to u grupi ispred Češke i Poljske, Krstajićeva Bugarska je zakucana za dno grupe sa samo dva boda.

Prema izvorima bliskih Sportalu iz FS Bugarske, Mladen Krstajić će u četvrtak dobiti otkaz i svoju misiju u Bugarskoj je završio.

Nije se proslavio i moraće da traži novi posao.