LUDILO U KADIZU Ispustili 2:0, pa slavili u sudijskoj nadoknadi (VIDEO)

Fudbaleri Atletika iz Madrida poraženi su na gostovanju ekipi Kadiza rezultatom 3:2, u meču 12. kola španske Primere.

Nakon što su u srijedu ostali bez šansi za plasman u osminu finala Lige šampiona, fudbaleri Atletika razočarali su i u domaćem šampionatu.

Ekipa Dijega Simeonea pružila je blijedu partiju u Kadizu. Andalužani su uspjeli da dođu do važna tri boda nakon prave ludnice u završnici, gdje u posljednjih pet minuta regularnog dijela susreta ispustili vođstvo od 2:0, da bi u devetom minutu nadoknade uspeli da dođu do pogotka koji im je donio veliko slavlje.

Kada je Žoao Feliks u 89. minuti donio izjednačenje Atletku izgledalo je da će se Madriđani vratiti iz Kadiza neporaženi.Ipak, domaćin je u poslednjim sekundama utakmice došao do pobjedonosnog gola preko Rubena Sobrina, od koga je lopta praktično odbila u petercu nakon odličnog centaršuta Aleha sa desnog boka.