LUDORIJE NA TERENU Baloteli postigao gol sezone (VIDEO)

Mario Baloteli ponovo je privukao pažnju fudbalske javnosti ali ovaj put zbog ludorija na terenu.

Nestašni Italijan je podsjetio na svoje najbolje dane i sa pet golova prosto razbio ekipu Gectepea, u pobjedi Adane od čak 7:0.

Baloteli prvi gol na meču postigao u 33. minutu, a u narednih 11 je kompletirao het-trik i pomogao svojoj ekipi da na poluvreme odnese prednsot od 5:0.

U nastavku je nekadašnji igrač Mančester sitija, Milana i Intera postigao još dva gola i zaokružio svoju nestvarnu partiju.

Ovaj meč posebno je obilježio jedan od pogodaka Italijana, koji će sasvim sigurno ući u konkurenciju za trofej “Ferenc Puškaš” koji je namijenjen strijelcu najljepšeg gola sezone.

Baloteli je prilikom njegovog postizanja najprije “biciklom” dobro zavrtio tlo svom čuvaru, a zatim “rabonom” matirao golmana za oduševljenje na stadionu.