Meč prepun tenzija: BSK u nadoknadi srušio Famos na Gradskom stadionu (FOTO)

U posljednjem duelu 4. kola Prve lige Republike Srpske koji je odigran na Gradskom stadionu u Banjaluci ekipa BSK-a uspjela je savladati Famos sa 2:1, te tako nastaviti sa sjajnim rezultatima.

U duelu u kome je viđen veliki broj tenzija i negodovanja, pošto su gosti iz Vojkovića zaradili 3 crvena kartona (sva tri na klupi) bolje su se snašli domaći.

Prvo je isključen predstavnik gostujuće ekipe Aleksandar Terzić, zbog ciničnog aplauza koji je uputio radi odluke glavnog arbitra.

Poslije toga do prednosti dolaze domaći, a gol je postigao Miloš Perović u finišu prvog poluvremena, kada je u 45. minutu bio precizan sa bijele tačke, nakon što ga je prethodno oborio golman Rončević, a sa tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U nastavku su se gosti konsolidovali, te preko Darka Hrkala stigli do izjednačenja nakon greške odbrane BSK-a.

U 69. minutu viđeno je novo isključenje na klupi Famosa. Ovog puta je pocrvenio trener gostiju Darko Vojvodić.

I onda u trenutku kada su svi očekivali da će doći do podjele bodova na Gradskom stadionu, na scenu je stupio Aleksandar Radulović. Iz slobodnjaka sa nekih 25 metara pogodio je mrežu Famosa za veliku radost domaćih.

Nakon meča je nastavljeno negodovanje igrača Famosa, a tom prilikom crveni karton zaradio je i Dejan Bjeloš.