NEZAPAMĆEN INCIDENT U SRBIJI Igrači Smedereva napadnuti suzavcem dok su sjedili u svlačionici (VIDEO)

Igrači Smedereva imaju teško gostovanju Poletu u Ljubiću koji je samo tri puta ove sezone izgubio bodove na svom terenu. Ipak, na poluvremenu su Oklopnici napadnuti i to suzavcem.

Prema informacijama do kojih je došao Sportal, u svlačionicu gostujućih igrača je ubačen suzavac dok su oni pravili plan za drugo poluvrijeme i preokret, sudeći da je rezultat na poluvremenu bio 1:1.

Inače, ova utakmica je od izuzetne važnosti jer je u pitanju susret između dvije prvoplasirane ekipe na tabeli, u dijelu sezone kada se odlučuje o šampionu.