NIŠTA OD FINALA Banjalučani poraženi u polufinalu Evrolige

U možda i najboljoj utakmici do sadašnjeg turnira, OKI "Banja Luka" je poražena od ukrajinskog Kijeva sa 1:3 (27:29, 21:25, 25:23, 22:25).

OKI Banjaluka

Čestitam protivniku na zasluženoj pobjedi. Ostaje žal za prvim setom u kom smo propustili rano vođstvo od 12:4, a zatim i 3 set lopte. Vratili smo se u trećem setu, a sredinom četvrtog imali i prednost od 3 poena. Dali smo sve od sebe, ali višestruki prvak Ukrajine, dugogodišnji viceprvak Evrope i aktuelna trećeplasirana evropska ekipa Kijeva je danas bila bolja od nas rekao je Draško Madžar, trener OKI “Banja Luka

Tehničar Banjalučana Aleksandar Đurić je istakao da su imali svoje šanse u ovoj utakmici.

– Teško je jer smo imali svoje šanse u ovoj utakmici, ali šta je tu je. Moramo se što prije oporaviti za večerašnje “malo finale” protiv sjajne ekipe Lukavca, prošlogodišnjeg osvajača Evrolige – zaključio je Đurić.