(VIDEO, FOTO) NASTAVLJA DA REŠETA Srpski reprezentativac se novim golom zahvalio navijačima na transparentu

Navijači Al Hilala razvili su transparent posvećen Aleksandru Mitroviću i njegovom osvajanju srpske verzije "Zlatne lopte".

Mitrović u dresu Al Hilala

Na njemu se vidi Mitrović uz natpis “Najbolji igrač u Srbiji u 2023.” uz srpsku trobojku u pozadini.

Sličan transparent je na prvenstvenom meču protiv Al Feihe razvijen i u čast trenera Žorža Žezusa.

Al Hilal je u gostima ekipi Vuka Rašovića slavio rezultatom 0:2, a strijelac prvog gola je bio Ali Al Bulajhi u 86. minutu. Umalo da to bude jedini pogodak na meču, ali je Mitrović u 11. minutu nadoknade postavio konačan rezultat.

Njemu je to 17. ligaški pogodak ove sezone i zaostaje dva gola za prvoplasiranim Kristijanom Ronaldom.

Mitrović i Sergej-Milinković Savić su odigrali svih 90 minuta, dok je na drugoj strani Vladimir Stojković morao da izađe na pauzi između poluvremena, piše B92.

Al Hilal i poslije 19. kola ostaje neporažen sa 17 pobjeda i dva remija. Imaju čak deset bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Al Nasr, ali i meč više.