(VIDEO) PIKSI IMA DOBRE VIJESTI Štoper Orlova postigao gol za Salcburg

Fudbaleri Salcburga poraženi su u okviru 28. kola austrijskog šampionata od Klagenfurta rezultatom 4:3 i tako sebi dodatno zakomplikovali posao oko odbrane trofeja.

Gostujući sastav je golovima Konatea vodio 2:0 poslije prvog dijela, da bi domaći tim u nastavku u potpunosti preokrenuo duel i poveo sa 4:2.

Salzburg je do kraja susreta uspio da smanji rezultat, a strijelac je bio Strahinja Pavlović.

Igrao se 87. minut kada je poslije centaršuta Glouha reprezentativac Srbije bio najspretniji u kaznenom prostoru i pogodio mrežu rivala. Glavni arbitar meča je nakon toga provjerio gol putem VAR tehnologije, kako bi se uvjerio da pogotku nije prethodio faul, piše Telegraf.

Nakon pregledanog snimka pokazao je na centar.

Salcburg poslije 28. kola dijeli prvu poziciju sa Šturmom, uz podsjećanje da ekipa iz Graca ima meč manje.