(FOTO) BLIC KRIG PARTIZANA Severina, Zahid i Saldanja za nova tri boda

Fudbaleri Partizana nastavili su sa serijom pobjeda u prvenstvu Srbije.

Čak 11 pobjedu u nizu ostvarili su protiv Voždovca. Crno bijeli su u meču 12. kola slavili s 3:0.

Dugo je lider prvenstva Srbije pokušavao da slomi rivala. U prvih 45 minuta nismo vidjeli niti jedan pogodak iako je to moglo lako da se desi.

Nastavak meča donio je mnogo bolju igru Partizana. Redale su se prilike pred golom gostiju, a četa trenera Igora Duljaja rivala je slomila u 54. minutu kada je pogodak postigao Ksander Severina. Samo 120 sekundi kasnije golman Voždovca vadio je loptu iz svoje mreže, a gol je postigao Gajas Zahid.

I prije i poslije ta dva gola vidjeli smo dosta prilika za crno – bijele, a tačku na “i” stavio je Mateus Saldanja iz penala u 83. minutu. Blic krig je bio dovoljan za nova tri boda.

Partizan nakon 12 kola ima 24 boda i prvi je na tabeli sa sedam bodova više od ljutog rivala Crvene zvezde koja ima i meč manje. U narednom kolu Partizan gostuje Novom Pazaru, dok Zvezda dočekuje TSC.