(FOTO) POTPUNI KRAH OLIMPIJAKOSA Lil jednom nogom u drugoj fazi, nula između Ajaksa i Aston Vole

U okviru osmine finala Lige konferencija, ekipa Ajaksa je na svojoj Amsterdam areni dočekala Aston Vilu, a golova nije bilo - 0:0.

Nije bilo ni previše šansi, jasno je da je falilo kreativnosti i jednima i drugima i kako se meč bližio kraju, bilo je jasnije da svi jedva čekaju da se završi.

Domaći za nijansu opasniji od gostiju, ali nije to bilo ništa ozbiljno što bi bilo dovoljno za pobjedu.

“Doge” su jednom nogom u četvrtfinalu ovog takmičenja.

Lil je kao gost savladao Šturm iz Graca, bilo je ubjedljivih 0:3.

Džonatan Dejvid je doveo goste u prednost u 28. minutu utakmice, a isti igrač je povisio na 0:2 u 51. minutu.

Konačnih 0:3 djelo je Žegrove u 71. minutu.

Olimpijakos koji je bio u fantastičnoj formi pred ovu utakmicu je večeras razočarao svoje navijače. Oni su doživjeli težak poraz od Makabija iz Tel Aviva, bilo je 1:4.

Zahavi je već u 4. minutu dovio goste u prednost, da bi Šarar povisio u 9. minutu na 0:2. El Kabi je u 13. minutu vratio nadu Olimpijakosu i svi su očekivali da se domaćin probudi poslije toga, ali umjesto povratka, još dva gola u mreži ekipe iz Pireja.

U 30. minutu Zahavi postiže još jedan gol, da bi Perec u 74. minutu postavio konačnih 1:4.

U duelu Moldea i Briža slavlje domaćih u posljednjim trenucima meča.

Stenevik je doveo domaćina u prednost u 43. minutu, a gosti su stigli do izjednačenja u 84. minutu. Konačnih 2:1 je delo Gulbrandsena u 2. minutu nadoknade.