(FOTO) PRVA GOSTUJUĆA POBJEDA Famos nakon preokreta došao do velikog trijumfa u Modriči

Duelom između Alfa Modriče i Famosa otvoreno je 15. kolo Prve lige Republike Srpske.

Izabranici Darka Vojvodića su slavili na kraju sa ubjedljivih 3:1 iako sve nije krenulo baš najbolje za ekipu iz Vojkovića.

Povela je Modriča pred kraj prvog poluvremena, igrao se 37. minut kada je sa bijele tačke pogodio Petar Šoškić i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu viđena je totalno druga slika. Famos je do izjednačenja stigao u 57. preko Draška Kuljanina, da bi isti igrač pogodio samo 12 minuta poslije za totalni preokret na stadionu “Dr Milan Jelić”.

Ovjera trijumfa stigla je u 87. minutu, pošto se u strijelce upisao i Aleksis Franko Abrego.

Famos je pravo pozitivno iznenađenje ove polusezone, te Darko Vojvodić sa svojim izabranicima radi odličan posao, pošto je upisao 25. bod, te se izjednačio na 4. mjestu na tabeli sa Željezničarom i Leotarom.

Sa druge strane Modriča ostaje u grčevitoj borbi za opstanak pošto na 15 utakmica imaju samo 13 bodova.

U narednom kolu Famos će dočekati Kozaru, dok će Alfa Modriča na gostovanje Omarskoj.