ČESTITAM HRVATIMA Regragi: Četvrto mjesto je veliki uspjeh, vratićemo se jači

Selektor Maroka Valid Regragi čestitao je Hrvatskoj osvajanje trećeg mjesta na Mundijalu.

Izabranici Zlatka Dalića poslije 90 minuta igre na stadionu Kalifa internacional pobjedili su Maroko sa 2:1 (2:1).

Po završetku meča, Regragi je rekao da je i četvrto mjesto uspjeh za njegov tim.

-Moramo da naučimo nešto iz ovog Svjetskog prvenstva. Srećni smo jer smo završili takmičenje na četvrtom mjestu. Čestitam Hrvatskoj na zasluženom trećem mjestu. Mi ćemo nešto naučiti iz ovoga i vratiti se još jači – poručio je Regragi.

Njegov tim je odigrao odličan turnir, tako da svakako može da bude zadovoljan. Inače, ovo je najveći uspjeh afričkog fudbala.

-Hrvati imaju više iskustva i zasluženo su pobjedili, čestitam im na tome. Završili smo među najbolje četiri selekcije svijeta i uspjeli smo da prekinemo taj evropski niz na Svjetskom prvenstvu, ali naučili smo da protiv Francuske i Hrvatske morate da napravite više da bi postigli nešto veće – zaključio je Regragi.

Niko prije Maroka od afričkih timova nije uspio da uđe među četiri na završnom turniru Svjetskog kupa, piše B92.