ČUDESNA INTERVENCIJA Pogledajte šta je skinuo golman trećeligaša jednoj od najvećih zvijezda Barse (VIDEO)

Fudbaleri Barselone savladali su trećeligaša Intersiti na gostovanju teškom mukom poslije produžetaka 4:3 (3:3) i plasirali se u osminu finala Kupa Kralja.

Sva tri gola za domaći tim postigao je 21-ogodišnji Oriol Soldevila Puig, nekadašnji član Barselone i igrač njene čuvene akademije La Masija.

Iako je na stadion tima iz zone ispadanja u trećoj ligi izašla sa snažnim sastavom (od prvog minuta su igrali Kunde, Alba, Buskets, Dembele, Tores), Barsa je imala mnogo problema. Lako je sve moglo da se završi i šokantnim završetkom takmičenja.

Jedan od najzanimljivijih momenata na utakmici dogodio se u 85. minutu (u videu možete vidjeti na početku četvrte minute).

Pri rezultatu 3:2 za Barselonu, Rafinja je bio sam u idealnoj situaciji pred golom domaćih, ali je njegov udarac iz blizine odbranio golman Intersitija Gaizka Kampos.

Minut kasnije domaći su izjednačili na 3:3, piše Sportal.