Đoković saznao protivnika: Evo protiv koga će Novak igrati ukoliko preskoči prvu prepreku

Mađarski teniser Marton Fučovič savladao je Uga Grenijea u četiri seta i plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa sa 3:1.

Novak Đoković

Ukoliko Novak Đoković pobijedi u prvom kolu Aleksandra Kovačevića sastaće se upravo sa Fučovičem.

Jedan brejk u prvom setu bio je dovoljan Fučoviču da stigne do vođstva. Održavao je prednost do kraja tog dijela igre i iskoristio prvu set loptu.

I u drugom setu je Fučovič prvi stigao do brejka, ali je Grenije odmah odgovorio.

U završici drugog seta je Francuz još jednom oduzeo servis rivalu, iskoristio je treću set loptu i stigao do izjednačenja.

Treći i četvrti set prošli su u znaku bolje igre Mađara – u trećem je napravio tri brejka, a u posljednjem setu je jedan bio dovoljan, navodi Sportklub.