"Idemo jako i dalje" Ronaldo poslao snažnu poruku poslije sjajne partije i ubjedljivog trijumfa nad Zmajevima u Zenici (FOTO)

Kristijano Ronaldo postigao je prva dva gola u pobjedi Portugala sinoć u Zenici od 5:0 protiv reprezentacije BiH.

Tako je Portugal nastavio savršen niz u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i potvrdio sjajnu formu i prvo mjesto u svojoj kvalifikacionoj grupi osmom pobjedom iz isto toliko mečeva.

Sve je u Zenici bilo odlučeno već nakon prvih 45 minuta, u kojima je Portugal postigao sve golove. U 20. minutu Ronaldo se drugi put upisao u stijrelce nakon što je u 5. realizovao jedanaesterac za 1:0. Bruno Fernandes, Žoao Kanselo i Žoao Feliks su takođe postigli gol pre odmora.

Ronaldo je tako stigao do svog 127. gola u 203. nastupu za reprezentaciju, a uspjeh tima je prokomentarisao na Instagramu, prenosi Sportal.

– Još jedna pobjeda i dobra igra cijelog tima! Obezbijeđeno prvo mjesto u grupi! I dalje idemo jako.

Njegovu poruku lajkovalo je skoro četiri miliona ljudi.