SULUDA SCENA Navijač koji je uletio na teren umalo povrijedio Ronalda (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija BiH doživjela je istinski debakl na stadionu Bilino Polje, u meču u kome je selekcija Portugala slavila sa ubedljivih 5:0.

Pored lošeg rezultata, utakmicu je obilježio i jedan navijač koji je utrčao na teren, piše Sportal.

Potrčao je ka jednom od najboljih fudbalera svih vremena Kristijanu Ronaldu, čak ga je uhvatio za dres, ali ga je obezbjeđenje brzo izvuklo sa stadiona.

Zbog ovog poteza dobar dio navijača sa stadiona krenuo je da zviždi, dok je u jednom trenutku dobio i aplauze.

Nekoliko minuta prije isteka prvog poluvremena jedan navijač uspuo je da uđe na teren u želji da uradi selfi sa Ronaldom, a tom prilikom je izgleda nagazio i povrijedio zvijezdu Portugala, koja se iste sekunde uhvatila za zglob i počela da šepa.

Sve se odigralo u 39. minutu, a brzom reakcijom obezbjeđenja spriječen je veći incident.

Ipak, ne radi o ozbiljnijoj povredi, s obzirom na to da je Ronaldo ostao na terenu i nastavio sa igrom.