KRASO ODLIČAN Napadač Zvezde dao gol i asistenciju za reprezntaciju Obale Slonovače

Reprezentacija Obale Slonovače startovala je ubjedljivom pobjedom u kvalifikacijama za Mundijal 2026. godine protiv selekcije Sejšela - 9:0.

Drugo poluvrijeme za Obalu Slonovače odigrao je napadač Crvene zvezde Žan-Filip Kraso, koji je doprinio trijumfu sa golom iz penala i asistencijom.

Kraso je zamijenio napadača Borusije iz Dortmunda Sebastijana Alea.

Ale je bio strijelac vodećeg gola, iz penala u 20. minutu, a potom je uslijedila goleada.

Već do poluvremena rezultat je glasio 4:0.

Mrežu Sejšela tresli su Sangare, Adingra, Fofana, Konate i Traore u dva navrata, i pomenuti Kraso.

Zvezdin napadač je u nadoknadi vremena asistirao Konateu za konačan rezultat, navodi B92.

Pored Sejšela, rivali Obale Slonovače u grupi su Burundi, Gabon, Gambija i Kenija.