Može li bolji način: Golčina Vlahovića kao osveta za uvrede navijača Atalante (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa pobijedili su Atalantu u Bergamu 2:0 (0:0) u derbiju 34. kola italijanske Serije A, uz gol srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića, i probili se na drugo mjesto tabele.

Dušan Vlahović

Kao rezervista je Vlahović počeo utakmicu. Šansu je dobio u 65. minutu i praktično sve vrijeme od ulaska na teren trpio je uvrede domaćih navijača. A onda im je odgovorio na najbolji mogući način pogotkom, navodi Sportal.

Bila je to kontra u devetom minutu nadonkade, Srbina je proigrao Federiko Kjeza, poslije čega je uslijedio precizan udarac u rašlje. Uz prst na nosu je Dušan proslavljao gol, poslao je jasnu poruku protivničkim navijačima da ućute.