OPŠTI HAOS Banjalučanin utišao Humsku, crno-bijeli grme na sudije (VIDEO)

Fudbaleri Partizana gube 2:0 na poluvremenu utakmice 7. kola Superlige Srbije od Radnika iz Surdulice.

Muk na stadionu JNA nastao ju 6. minutu, kada je savršenim udarcem sa desne strane malo mrežu pogodio Mateja Gašić na asistenciju Borka Duronjića.

Potpuni hladan tuš za izabranike Igora Duljaja nastao je u 27. minutu, kada je Banjalučanin Borko Duronjić, nakon asistencije, upisao i gol, nakon što je pokupio odbitak od odbrane Aleksandra Jovanovića.

Partizan je gurnuo mnogo više u napad u nadi za brzim povratkom, a to su dobili u 38. minutu preko Saldanje, ali je golu prethodio faul Severine, da bi nakon pregleda VAR snimka sudija dodijelio slobodan udarac gostima i tada je nastao opšti haos na stadionu u Humskoj.

U protestima crno-bijelih najbučniji je bio Aleksandar Šćekić sa klupe, pa je zbog svojih riječi upućenim glavnom arbitru pocrvenio.

Nema sumnje da nas očekuje uzbudljivo drugo poluvrijeme na stadionu Partizana.