PROMAŠAJI SKUPO KOŠTALI Marinović: Jedan detalj odlučio pobjednika

Borac je poražen od Sarajeva (1:0), a Banjalučani imaju za čime da žale. Imali su nekoliko odličnih prilika a nisu uspjevali da konkretizuju svje šanse za razliku od rivala.

Trener Banjalučana, tima Vinko Marinović i dalje ne uspijeva da riješi problem realizacije, mada igrom posebno u prvom dijelu može da bude zadovoljan.

-Utakmica je bila dinamična, pravi derbi, gdje uvijek postoje tenzije. Mislim da smo odigrali dobro, imali smo svoje prilike koje nismo iskoristili. U prvom poluvremenu, u samom otvaranju Sarajevo je imalo jednu šansu, poslije toga smo mi imali dobre šanse da dođemo do prednosti. U drugom poluvremenu jedna situacija je odlučila pobjednika. Poslije toga smo isto imali neke prilike, ali nismo postigli gol. Sve u svemu, mogu igračima samo čestitati na današnjoj partiji, poručio je Marinović.