(VIDEO) KRAJNJE BIZARNO Nekadašnji Partizanov omladinac na nevjerovatan način dobio crveni karton

Nevjerovatan peh za doskorašnjeg napadača Radničkog iz Niša.

Poslije gola koji je postigao protiv Benfike u prošlom kolu, Sava Petrov je već u narednoj utakmici zaradio isključenje.

Njegova Vizela je danas nadigrala Žil Visente u gostima sa 1:0, ali je srpski centarfor u drugom poluvremenu “pocrvenio” i to na krajnje bizaran način, snimak pogledajte OVDJE.

Petrov je najprije u 56. minutu zaradio prvi žuti karton, a samo sedam minuta kasnije je dobio i drugi. Izašao je u presing na protivničkog defanzivca kada je na teren ušla druga lopta. Petrov ju je u naletu šutnuo tu loptu, što je sudija sankcionisao drugim žutim kartonom, a onda i isključenjem.

Uprkos tome što je bila brojčano slabija, Vizela je zadržala prednost i na kraju upisala tri boda, piše Maxbet sport.