(VIDEO) NASTAVLJA DA TRESE MREŽE Luka Jović ponovo strijelac u dresu Milana, Piksi će biti na slatkim mukama

Fudbaleri Milana gostuju Sasuolu u uzbudljivom meču 32. kola Serije A prepunom golova, a strijelac jednog od njih bio je Luka Jović.

Domaći tim je trenutno u prednosti rezultatom 3:2. Međutim, srpski reprezentativac Luka Jović je postigao drugi gol za Milan, pružajući nadu svom timu.

Ovo je drugi pogodak za Milan, a prvi je postigao Leao u 20. minutu, dok je Sasuolo dva puta tresao mrežu u prvom poluvremenu, a jednom u drugom.

Milan gotovo da nema šanse da sustigne prvoplasirani Inter, ali se vodi borba za drugo mjesto protiv Juventusa koji ima pet bodova manje, navodi Telegraf.