Zvezda će biti srećna ako ih ne izvuče u LŠ: Union Berlin pokazao klasu i sa 4 gola ispratio Mainc (FOTO)

Fudbaleri Union Berlina pobijedili su Majnc rezultatom 4:1 u utakmici prvog kola Bundeslige i pokazali da će i ove sezone biti veoma nezgodan rival i za one najjače ekipe.

Silovito je ušao u meč Union Berlin, a Kevin Berens je sa dva gola u prvom i devetom minutu već donio ogromnu prednost svojoj ekipi. Nikako nije mogao Majnc da stane na noge poslije šokantnog početka, a pravo je čudo kako je ovaj rezultat ostao na snazi sve do poluvremena.

Ipak, u 64. minutu Majnc je dobio priliku da sa bele tačke smanji na 2:1. Ajorke je promašio, ali je Caci naletio na odbitak i ubacio loptu u mrežu. Međutim, Berens je uspio da postigne het-trik golom u 70. minutu i tada je bilo jasno da će Union Berlin upisati pobjedu.

Konačnih 4:1 postavio ja srpski fudbaler Miloš Pantović.

Union Berlin će biti u četvrtom šeširu u žrebu za Ligu šampiona, što znači da je jedan od potencijalnih rivala Zvezde iz najlakšeg šešira, pa ne bi bilo poželjno da srpski šampion izvuče ovu nemačku ekipu.