ILIĆ SE VRATIO NA TEREN Vanja sačuvao mrežu, ali Torino ostao bez pobjede

Fudbaleri Torina remizirali su sa Frozinoneom bez golova (0:0), u meču 33. kola italijanske Serije A.

Ivan Ilić

Čitav meč na golu domaćih proveo je Vanja Milinković-Savić, Ivan Ilić je izašao u 86. minutu, dok Uroš Kabić nije ulazio u igru.

Viđen je prilično izjednačen meč u Torinu, prvu šansu za goste imao je Sule, da bi sredinom prvog poluvremena i Belanova zapretio na drugoj strani.

Frozinone je bio blizu vođstva posle odličnog solo prodora Kedire, a tokom nadoknade Sapata je šutirao preko prečke.

Čak i da je pogodio, taj gol bi bio poništen zbog ofsajd pozicije.

Torino je i na četvrtom od posljednjih pet susreta sačuvao svoju mrežu i trenutno je deveti sa 46 bodova.

Frozinone se bori za opstanak, zauzima sa 28 bodova, baš koliko ima i Udineze, koji je prvi iznad crte, piše B92.