PRŠTALO U UGLJEVIKU Vrhunska utakmica Zvijezde i Slavije završila bez pobjednika

Fudbaleri Zvijezde 09 i Slavije iz Istočnog Sarajeva remizirali su rezultaom 2:2 u okviru 31.kola Prve lige Republike Srpske.

Rudar Zvijezda 09

Iako je ova utakmica bila bez rezultatskog značaja, obilovala je golovima, crvenim kartonima i penalima.

Na početku utakmice domaći su poveli golom sa kreča preko Abida Mujagića. U 21.minutu gosti su izjednačili sa bijele tačke preko Nikole Bjeloša.

Novu prednost ekipi iz Stanišića donio je Ševkija Resić u 33.minuti. Odmah na početku drugog poluvremena Slavija poravnava rezultat na 2:2 preko opet danas raspoloženog Nikole Bjeloša.

Oko 60. minuta pokazana su i dva crvena kartona, kod domaćih ga je dobio Aleksa Paić, a kod ekipe iz Istočnog Sarajeva Đorđe Avdalović.

I tu nije bio kraj ovom zanimljivom meču, ekipa Zvijezde 09 nije iskoristila jedanesterac kada je Amar Sirćo odbranio šut Abidu Mujagiću.

U sljedećem kolu ekipa Zvijezde gostuje u Modriči istoimenoj ekipi, dok Slavija dočekuje ekipu Famosa.