BORUSIJA NEDOSTOJNA Kejn i Bajern lagano protutnjali Dortmundom, asistencija Pavlovića

U desetom kolu njemačkog šampionata Bajern je pokazao svu svoju moć savladavši Borusiju iz Dortmunda i to na gostujućem terenu rezultatom 0:4 (0:2).

Već u četvrtom minutu utakmice gol u mreži Borusije. Sane je izveo korner na veličanstven način, Upamekano je bio na pravom mjestu za 0:1.

Nije dugo prošlo, igrao se deveti minut, kada je Hari Kejn povisio na 0:2. Bila je to kontra koju je povukao Gorecka, uposlio je Sanea koji bilježi drugu asistenciju, engleski reprezentativac je bio siguran za veliku prednost gostiju.

Bavarci su bili dosta bolji rival i poslije ovog rezultata, bili su bliži trećem, nego li Borusija prvom golu i na kraju se upravo to i desilo.

Ušao je u 60. minutu i Aleksandar Pavlović, 19-godišnji srpski fudbaler i igra Bajerna je postala još bolja.

Tuhel vjeruje mladom srpskom fudbaleru koji bi uskoro mogao da dobije i poziv selektora Stojkovića ukoliko nastavi da igra u ovakvom ritmu, jer je pokazao da igra na najvišem nivou i da može da se nosi sa trenutno fizički jačim igračima zahvaljujući svojoj zavidnoj tehnici i pozicioniranju, pišu Sportske.net.

Igrao se 72. minut kada je poslije odlične kombinacije Hari Kejn ponovo izašao 1 na 1 sa golmanom domaćina, nije imao nikakav problem, 0:3 u “Klasikeru” za bolji tim u ovom trenutku.

Nije to bilo sve.

Aleksandar Pavlović krade jednu loptu na sredini terena, upošljava Kejna, bilježi prvu asistenciju u profesionalnom fudbalu i to u kakvom trenutku – 0:4.