RAZOČARALI Fudbaleri Partizana remizirali sa članom Prve lige Srbije

Fudbaleri Partizana i Metalca remizirali su rezultatom 1:1 u posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak nove sezone.

Meč je odigran iza zatvorenih vrata Sportskog centra Teleoptik.

Trener Partizana Igor Duljaj je od početka napravio čak devet izmjena u odnosu na tim koji je prije dva dana savladao Mladost GAT rezultatom 3:1.

Startnih 11 bili su: Popović, Saničanin, Stjepanović, Šehović, Kanute, Pantić, Živković, Severina, Baždar, Menig, Nikolić.

Ti igrači su donijeli prednost poslije prvog poluvremena, tačnije, u 42. minutu je precizan bio Samed Baždar.

U nastavku su crno-bijeli značajno izmjenili postavu, a Metalac koji je član Prve lige Srbije, uspio je da izbjegne poraz. Strijelac izjednačujućeg pogotka u 75. minutu bio je Ognjen Luković i tako je donio krajnji remi ekipi iz Gornjeg Milanovca.