NE MOŽE BEZ NJEGA Mesi sa tribina gledao poraz svog tima u borbi za trofej (VIDEO)

Argentinac Lionel Mesi je sa tribina posmatra poraz njegovog tima od Hjuston Dajnama sa (1:2) u finalu Kupa SAD.

Prva zvijezda tima i fudbala u SAD nije mogao da pomogne saigračima zbog povrede, a ovo je prvi put da je propustio neko finale poslije 42 odigrana i 30 dobijenih.

Osim Argentinca, ekipi iz Majamija je nedostajao iz Đordi Alba, tako da je od početka bilo jasno da će Inter teško do pobjede.

Imao je Inter veći posjed lopte, ali je Hjuston stigao do prednosti u 24. minutu preko Grifina Dorsija, koji je snažnim udarcem savladao golmana Intera. Nije prošlo ni deset minuta od prvog gola, a Hjuston je postigao i drugi – precizan je bio Amin Basi.

Džozef Martino u drugom minutu nadoknade postigao gol za Inter, ali je bilo prekasno da bi se izbjegao poraz, piše B92.